Techklima Logo

Strojárska výroba, opracovanie kovov a výrobné kooperácie

Našou snahou je neustále sa zlepšovať aj obstarávaním nových technológií a zariadení, ktorých pomocou dokážeme hravo pokryť naše požiadavky a voľné kapacity dokážeme efektívne ponúknuť našim zákazníkom. Kľúčovým vo výrobnom procese je tím cca. 40 výrobných pracovníkov, ktorí zastrešujú portfólio činností ako: strihanie, ohýbanie, rezanie, fréza, vysekávanie, zváranie, bodovanie, brúsenie, vŕtanie, výroba potrubí a konštrukcií, vyvažovanie a ďalšie.

Technologický park je kontinuálne obnovovaný, súčasne obsahuje predošetkým: Trumpf TruPunch (vysekávací lis, stredný formát; <4mm); Safan (hydraulické nožnice, 3m, <6mm) ; Optima (CNC ohraňovací lis, 4m, 100t) - a ďalšie

Našou devízou je kvalifikovaný tím projektantov a konštruktérov s dlhoročnými skúsenosťami. Práve oni prinášajú svoje know-how do individuálnych riešení pre spokojnosť zákazníka.

Kvalita našich výrobkov a služieb je podložená certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 a viacerými certifikátmi a oprávneniami pre železnicu, jadrovú energetiku a armádu.

Vizitkou kvality našich služieb je okrem množstva domácich referencií aj dlhoročná spolupráca s nemeckým výrobcom baliacich zariadení, pre ktorého zabezpečujeme finálnu výrobu a dodávku týchto zariadení.

  • Ako mám požiadať o cenovú ponuku?

    Vážime si Váš záujem. Pre cenovú ponuku / informácie nás nevájajte kontaktovať na tel.čísle: +421 32 771 52 75 alebo emailom: techklima@techklima.sk