Techklima Logo

Špeciálne aplikácie produktov

Špeciálne aplikácie tvoria vlastnú kapitolu činnosti spoločnosti, ich spoločným znakom sú vysoké nároky na kvalitu vstupov, výrobné procesy a v nemalej miere aj na rozsah a detailnosť spracovania dokumentácie.

Od vývoja, výroby po dostupný servis. Vzduchotechnické, klimatizačné zariadenia pre jadrovú energetiku a armádu. Výroba a dodávka sušiarní pre drevospracujúci a potravinársky priemysel, poľnohospodárstvo.

Našou devízou je kvalifikovaný tím projektantov a konštruktérov s dlhoročnými skúsenosťami. Práve oni prinášajú svoje know-how do individuálnych riešení pre spokojnosť zákazníka.

Kvalita našich výrobkov a služieb je podložená certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 a viacerými certifikátmi a oprávneniami pre železnicu, jadrovú energetiku a armádu.

JADROVÁ ENERGETIKA

Našimi referenciami sú vzduchotechnické a klimatizačné zariadenia pre Jadrovú elektráreň Jaslovské Bohunice a najnovšie aj chladiace agregáty pre dostavbu 3. a 4. bloku Jadrovej elektrárne Mochovce. Okrem dodávok ponúkame aj záručný a pozáručný servis na uvedené zariadenia.

ARMÁDA

V spolupráci so spoločnosťou Vývoj Martin, a.s. sme vyvinuli klimatizačný agregát pre účely obrneného vozidla Tatrapan. Tieto vozidlá sa pohybujú v náročných podmienkach a rôznych klimatických pásmach. Naše jednotky zabezpečujú komfort pre posádku pri bezporuchovej prevádzke.

SUŠIARNE

Našou okrajovou, avšak cenami konkurencie- schopnou, činnosťou je aj výroba a dodávka sušiarní pre drevospracujúci a potravinársky priemysel, poľnohospodárstvo. Ku každému riešeniu sa snažíme pristupovať individuálne, pre čo najlepšie splnenie požiadaviek zákazníka.

  • Ako mám požiadať o cenovú ponuku?

    Vážime si Váš záujem. Pre cenovú ponuku / informácie nás nevájajte kontaktovať na tel.čísle: +421 32 771 52 75 alebo emailom: techklima@techklima.sk