Techklima Logo

Priemyselná vzduchotechnika a klimatizácia

Súčasný trend kladie stále väčší dôraz na kvalitu prostredia nie len v bytových a komerčných, ale aj vo výrobných a iných priestoroch s požiadavkou na efektívne fungovanie technológií, produktivitu a komfort ľudí.

Techklima dodáva a realizuje nie len zariadenia renomovaných výrobcov, ale vyrába aj vlastné ležaté klimatizačné a vykurovacie jednotky, šité priamo na potreby a požiadavky zákazníkov. Našou snahou je pristupovať ku každému zadaniu individuálne pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti riešenia.

Našou devízou je kvalifikovaný tím projektantov a konštruktérov s dlhoročnými skúsenosťami. Práve oni prinášajú svoje know-how do individuálnych riešení pre spokojnosť zákazníka.

Kvalita našich výrobkov a služieb je podložená certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 a viacerými certifikátmi a oprávneniami pre železnicu, jadrovú energetiku a armádu.

Príklady riešení vzduchotechniky:

  • - priemyselné objekty, výrobné haly, technologické miestnosti
  • - spoločenské priestory, kiná, sály
  • - obchodné priestory, kuchyne, reštaurácie, bary
    • Ako mám požiadať o cenovú ponuku?

      Vážime si Váš záujem. Pre cenovú ponuku / informácie nás nevájajte kontaktovať na tel.čísle: +421 32 771 52 75 alebo emailom: techklima@techklima.sk