Techklima Logo

Komfortná klimatizácia a vetranie pre domácnosti

Jednou z našich činností je aj dodávka a montáž komerčných produktov komfortnej klimatizácie a vetrania pre zabezpečenie komfortu osôb. Komfortné klimatizačné jednotky sú jednoduchým riešením pre dosiahnutie príjemného prostredia, takmer štandardom sú zariadenia na báze tepelného čerpadla, ktoré okrem chladenia dokážu vo vykurovacom období efektívne kúriť.

Trendom dnešnej doby je zatepľovanie a utesňovanie obvodových konštrukcií budov, čo so sebou na jednej strane prináša energetické úspory, ale na druhej strane stúpa riziko vzniku mikróbov a plesní, ktoré sa šíria vzduchom a ohrozujú zdravie človeka. Riešením, ktoré ponúkame je vetranie s rekuperáciou vzduchu, ktoré dokáže z odvádzaného vzduchu v závislosti od typu zariadenia získať späť až 95% tepla pri zachovaní kvality vzduchu.

Našou devízou je kvalifikovaný tím projektantov a konštruktérov s dlhoročnými skúsenosťami. Práve oni prinášajú svoje know-how do individuálnych riešení pre spokojnosť zákazníka.

Kvalita našich výrobkov a služieb je podložená certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 a viacerými certifikátmi a oprávneniami pre železnicu, jadrovú energetiku a armádu.

Našim doporučením je obrátiť sa pri rozhodovaní nad kúpou klimatizačnej alebo vetracej jednotky na skúseného projektanta, ktorý posúdi všetky faktory a navrhne optimálne riešenie.

Komplexnosť našich služieb podtrhuje aj záručný a po-záručný servis.

  • Ako mám požiadať o cenovú ponuku?

    Vážime si Váš záujem. Pre cenovú ponuku / informácie nás nevájajte kontaktovať na tel.čísle: +421 32 771 52 75 alebo emailom: techklima@techklima.sk